شماره تماس: 25917130 021

چگونه انگیزه داشته باشیم ؟

چگونه انگیزه داشته باشیم ؟ تاكنون ایمیل های زیادی دریافت كرده ام كه در آنها پرسیده شده چگونه می توانیم انگیزه خود را برای مدت طولانی نگه داریم؟ به دلیل اهمیت این موضوع می خواهم در این مقاله به برخی از راهکارها اشاره کنم تا یاد بگیرید چگونه انگیزه داشته باشیم

به این تکنیک ها در مورد داشتن انگیزه خوب توجه کنید و از آنها سرسری نگذرید.

چگونه انگیزه داشته باشیم

۱-موفقیت هایتان را کوچک نشمارید.

هرگاه موفقیتی به دست می‌آورید هرچند هم که کوچک باشد، معتقد باشید که درنتیجه سعی و تلاش شما بوده، نه شانس و اتفاق. این نوع تفکر انگیزه شما را به شدت تقویت می کند و با انرژی و اراده بیشتری کارهایتان را دنبال می کنید.

۲- با افراد مثبت اندیش، با انگیزه و پرانرژی معاشرت کنید.

چگونه انگیزه قوی داشته باشیم ؟ آیا صحبت های خود را با آخرین انسان بدبین و ناامید به خاطر دارید؟ چه حس بدی به شما دست داده بود؟ آنرا مقایسه کنید با کسی که بسیار پرانرژی و باانگیزه است و لحظات خوبی را در کنارش داشته اید.

انتخاب صحیح افرادی که که با آنان زندگی می‌کنید، کار می‌کنید و رفت و آمد دارید، بیشتر از هر عامل دیگری بر احساسات و موفقیت شما تاثیر می‌گذارد. باور کنید گشتن با افراد مثبت، پرنشاط و باانگیزه حالتان را خیلی بهتر می کند. هر چه افراد پرانرژی و خوش بین بیشتر در اطراف شما باشند انگیزه و تمایل بیشتری خواهید داشت.

چگونه انگیزه داشته باشم

همیشه در اطراف ما افرادی هستند که در انجام کارهایشان مایوس و بی انگیزه هستند، دائماً از زندگی و شرایط خود شکایت می‌کنند، خود یا دیگران را سرزنش می‌کنند، عادت‌های بدی دارند و سعی می‌کنند شما را نیز با افکار و انرژی منفی خود عقب نگه دارند و مانع از موفقیت و خوشبختی شما شوند. عقاید و احساساتی که این افراد منفی در محیط پیرامون خود منتشر می‌کنند تأثیر بدی بر روی افکار و رفتار شما خواهد داشت.

اگر می‌خواهید موفق شوید باید از این افراد که منبع انرژی منفی هستند دوری کنید و مصمم شوید که از هم اکنون، دیگر افراد منفی و اضطراب آور را به زندگیتان راه ندهید.

به دنبال اشخاص همفکر و پرانرژی باشید که به دنبال چیزهایی هستند که شما می خواهید. رفتن به مسیر موفقیت در زندگی به تنهایی ممکن است، اما بسیار دشوار است.

همراه بودن با افراد دیگر در سفر موفقیت با اشتراک گذاشتن ایده ها در بین مسیر به شما کمک می کند تا سفر بهتری داشته باشید و باعث می شود همیشه باانگیزه باقی بمانید. همین امروز تصمیم بگیرید که با افراد شاد، خوشبین، باانگیزه و کسانی که در زندگی اهداف بزرگی مثل خودتان دارند معاشرت کنید.

به قول بزرگی: موفقیت آینده هر کسی را می توان از دوستانی که اکنون دارد تخمین زد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره هدف گذاری صحیح
در این دوره به چه نکاتی پرداخته خواهد شد
  • روش های صحیح هدف گذاری
  • شناخت ویژگی های منحصر به فرد خودتان
  • روش های برنامه ریزی صحیح برای رسیدن به هدف
  • استفاده از قانون جذب برای رسیدن به هدف
برای شرکت در این دوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید، این دوره غیر حضوری ست و از طریق ایمیل برگزار می شود.
به هیچ عنوان ایمیل های تبلیغاتی برای شما ارسال نمی گردد.
GET FREE REPORT NOW!
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio.
* We hate spam and never share your details.
چگونه ذهن پسرها را بخوانیم ؟
با پر کردن فرم زیر فایل صوتی رایگان
برایتان ارسال می شود
دانلود فایل صوتی رایگان
برای دانلود رایگان فایل صوتی در مورد نحوه برخورد با اشتباهات گذاشته فرم زیر را پر کنید. لینک دانلود برای شما ایمیل خواهد شد
* اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
با اشتباهات گذشته خود چه باید کرد
ثبت نام در دوه رایگان ذهن زیبا
فایل ها به ایمیل شما ارسال می شود