شماره تماس: 25917130 021

با اجرای این 5 تکنیک طلایی شکست عشقی خود را فراموش کنید.

... اگر شما هم می خواهید کسی را که قبلا با او رابطه داشتید، فراموش کنید حتما فیلم بالا را ببینید ...

چگونه شکست عشقی را فراموش کنیم

چگونه شکست عشقی را فراموش کنیم ؟ بعد از پايان رابطه مدت زماني طول مي‌كشد كه شرايط دوباره به حال عادي برگردد. خب این طبیعی است اما نباید بیش از اندازه در گذشته بمانید.

.

این 5 راهکار را عملی کنید تا بتوانید با شکست عشقی تان کنار بیایید و روحیه تان را بازسازی کنید.

چگونه شکست عشقی را فراموش کنیم

1- مثبت بیندیشید.

اولین تکنیک برای فراموش کردن شکست عشقی اینست که اگر طرف مقابل، شما را با وجود همه عشقی که به او داشتید رها کرده، به خودتان سرکوفت نزنید که «من جذاب و دوست داشتنی نیستم» به این فکر کنید که به شما فرصت دوباره داده شده تا فردی سر راهتان قرار گیرد که لیاقت شما را دارد و درست به همان اندازه ای که شما دوستش دارید، شما را دوست داشته باشد پیدا و برایتان ارزش قائل باشد.

2- خودتان را سرزنش نکنید.

درگیر این افکار نشوید که «ای کاش او را ترک نکرده بودم، ای کاش این حرف را نمی زدم تا از من برنجد، ای کاش فلان کار را نکرده بودم تا مرا رها کند و …»

شما با این خودخوری ها به هیچ جایی نمی رسید جز این که عمر و جوانی تان را هدر می دهید و با غصه خوردن خود را از لذت ها و زیبایی زندگیتان محروم می کنید.

3- به‌دنبال تغيير و تحولی در زندگیتان باشيد.

بعد از جدايي هرگونه تغيير در زندگیتان می ‌تواند به شما كمك كند. مثلا سفر، گردش و تفریح، خريد وسيله‌اي ‌تازه، رفتن به کلاس آموزشی و یادگیری مهارت مورد علاقه تان و …

اگر از مدت ‌ها پيش مي‌خواستيد موبایل جدیدی براي خود بخريد، ‌حتماً این را بکنید. به سراغ كارهايي برويد كه مدت‌هاست انجام نداده‌ايد و انجام آن‌ها مي‌تواند در شما شادی ايجاد كند.

مثلا مي‌توانيد به سراغ كلاس‌هاي موسيقي كه مدت‌هاست آن را دوست داريد برويد يا آموختن يك زبان تازه يا… برويد تا حسابي مشغول شويد. در واقع به‌دنبال فعاليت جديدي باشيد كه تا به حال به آن نپرداخته‌ايد این مي‌تواند در شما انگیزه و شوق زندگی ایجاد کند.

4- خودتان را سرگرم کنید.

چگونه شکست عشقی را فراموش کنیم ؟ اگر این دوران در خانه يا اتاقتان تنها باشيد و هيچ كاري هم براي انجام دادن نداشته باشيد مسلما تمام فکر و ذهنتان به سمت عشق قبلی تان منحرف خواهد شد. مدام در حال غصه خوردن، وسوسه زنگ زدن و ارتباط دوباره با او خواهید بود.

خودتان را مشغول کاری کنید و به نحوی دورتان را شلوغ كنيد.

همان طور که قبلا گفتم به كارها و فعاليت‌هاي موردعلاقه‌تان بپردازید یا خودتان را در بین جمع های خانوادگی و دوستانتان قرار دهید تا ذهنتان به سمت دیگری کشیده شود و ديگر فرصت نكنيد به عشق سابق تان فکر کنید.

اگرچه ممكن است صددرصد فراموش نكنيد اما قطعاً احساس بهتري پيدا خواهيد كرد.

5- حقیقت را بپذیرید.

آخرین تکنیک برای کنار آمدن با شکست عشقی اینست که شما با طرف مقابل یک زندگی رویایی را در ذهنتان ساخته بودید و دوست داشتید همه چیز طبق برنامه هایتان پیش برود و هیچ مشکلی به وجود نیاید و حالا کاخ رویاهایتان فرو ریخته و به خواسته هایتان نرسیدید.

بیایید این حقیقت را قبول کنید که گاهی در زندگی واقعی همه چیز طبق آرزو های ما پیش نمی رود.

واقع بین باشید شاید قطع اين رابطه به نفع‌تان بوده ‌است. به جای غصه خوردن دلایل جدایی تان را بررسی کنید تا دیگر این اتفاق برایتان پیش نیاید.

چگونه با شکست عشقی کنار بیاییم

اگر شما هم مدتی است رابطه تان به هم خورده اما هنوز نتوانستید عشق قدیمی خود را فراموش کنید به شما پیشنهاد می کنم اینجا را کلیک کنید و فایل صوتی « نشانه های پایان دادن به رابطه » را دانلود و گوش کنید تا با یادگیری تکنیک های آن بتوانید کسی را که قبلا دوستش داشتید و هنوز هم دارید فراموش کنید.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره هدف گذاری صحیح
در این دوره به چه نکاتی پرداخته خواهد شد
  • روش های صحیح هدف گذاری
  • شناخت ویژگی های منحصر به فرد خودتان
  • روش های برنامه ریزی صحیح برای رسیدن به هدف
  • استفاده از قانون جذب برای رسیدن به هدف
برای شرکت در این دوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید، این دوره غیر حضوری ست و از طریق ایمیل برگزار می شود.
به هیچ عنوان ایمیل های تبلیغاتی برای شما ارسال نمی گردد.
GET FREE REPORT NOW!
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio.
* We hate spam and never share your details.
چگونه ذهن پسرها را بخوانیم ؟
با پر کردن فرم زیر فایل صوتی رایگان
برایتان ارسال می شود
دانلود فایل صوتی رایگان
برای دانلود رایگان فایل صوتی در مورد نحوه برخورد با اشتباهات گذاشته فرم زیر را پر کنید. لینک دانلود برای شما ایمیل خواهد شد
* اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
با اشتباهات گذشته خود چه باید کرد
ثبت نام در دوه رایگان ذهن زیبا
فایل ها به ایمیل شما ارسال می شود